preloder

Oferta Trade In na drukarki Stratasys!

zamknij okienko

Drukowanie
modeli 3D

Profesjonalne wydruki z przemysłowych termoplastów, żywic i metali

Diran thumb

Wydruki w FDM

Dokładne, profesjonalne wydruki z przemysłowych termoplastów na najwyższej klasy produkcyjnych maszynach Stratasys z serii Fortus oraz F123. Drukujemy modele o zróżnicowanej charakterystyce fizycznej i chemicznej w zależności od zapotrzebowania. Materiał TPU umożliwia drukowanie także elementów elastycznych.

Vero thumb

Wydruki w PolyJet

Profesjonalne wydruki o znakomitej jakości powierzchni i ogromnej dokładności. Możliwość druku przezroczystych i elastycznych modeli z wielu różnych żywic. Drukujemy także prototypowe formy wtryskowe do krótkich serii, w celu przetestowania jej poprawności. Druki wykonujemy na profesjonalnych urządzeniach Stratasys z serii Objet oraz J Prime.

Curved-Manifold-wyciete-500

Wydruki w PBF

PBF (Powder Bed Fusion) to stosunkowo prosta ale bardzo efektywna technologia druku z wykorzystaniem proszków metali. Przy pomocy tej technologii można uzyskać bardzo złożone części o wysokiej jakości w relatywnie krótkim czasie. Modele z metali wykonujemy na profesjonalnych urządzeniach firmy Xact Metal.

Drukowanie modeli 3D w Prosolutions

Jesteśmy pionierami druku 3D w Polsce. Jak wyniośle by to nie brzmiało, nie mówimy o tym po to, aby się chwalić – mówimy o tym, ponieważ wierzymy, że doświadczenie w tej branży ma ogromne znaczenie. Nieprzerwanie od 2005 roku sprzedajemy urządzenia i świadczymy usługi profesjonalnego druku 3D na topowych urządzeniach Amerykańskiego producenta – firmy Stratasys.

Czas spędzony z drukarkami 3D pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Znamy na wylot technologie którymi drukujemy. Znamy ich zalety i możliwości ale także ograniczenia. Zlecając nam wydruk mają Państwo pewność, że oddajecie Wasz projekt w dobre ręce. Proces wydruku 3D, szczególnie w przypadku skomplikowanych geometrii i/lub specyficznych wymagań odnośnie budowanego detalu, potrafi być długi i nieco skomplikowany – dlatego oferujemy wsparcie na każdym etapie druku. Od otrzymania dokumentacji, po dostarczenie gotowego wydruku. Pomagamy dobrać odpowiedni materiał, podpowiadamy jak wykonać dokumentację aby wydruk spełniał Państwa oczekiwania, na koniec oferujemy kompleksową obróbkę modelu łącznie z klejeniem czy lakierowaniem.

Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań naszym ekspertom!

Galeria realizacji Modele wydrukowane we wszystkich technologiach

Kontakt Skontaktuj się z nami