preloder

Przemysłowe
Drukarki 3D

Jakość, powtarzalność i wszechstronność gwarantowana

Urządzenia FDM

Urządzenia FDM

Urządzenia PolyJet

Urządzenia PolyJet

Urządzenia PBF

Urządzenia PBF

Przemysłowe drukarki 3D w Prosolutions

Droga od pomysłu do produktu jeszcze nigdy nie przebiegła tak szybko. Przemysłowe drukarki 3D usprawnią Twój biznes, obniżą koszty i wzniosą na kolejny poziom innowacyjności. Od niewielkich urządzeń idealnych dla projektantów po systemy produkcyjne – oferowany przez nas sprzęt firm Stratasys oraz Xact Metal tworzony jest dla Ciebie.

Istniejącą od ponad 30 lat amerykańską firmę Stratasys zalicza się do pionierów druku 3D, którym zawdzięczamy powszechnie wykorzystywaną dziś technologię FDM. Przemysłowe drukarki 3D marki Stratasys dostępne w naszej ofercie pracują w jednej z dwóch technologii: FDM oraz PolyJet. Sprawdź, czym wyróżniają się poszczególne modele drukarek przemysłowych Stratasys i wybierz urządzenie, które usprawni procesy produkcyjne oraz pozwoli na tworzenie najwyższej jakości prototypów i gotowych produktów dla Twojej firmy.

Drukarki 3D Performance

Technologia FDM, opatentowana przez Stratasys w latach 80. XX wieku, wciąż cieszy się dużą popularnością wśród firm pragnących tworzyć wytrzymałe i stabilne modele koncepcyjne, prototypy i produkty finalne o wysokiej wytrzymałości mechanicznej, termicznej oraz chemicznej. Wszechstronne przemysłowe drukarki 3D wykorzystujące technologię FDM są powszechnie wykorzystywane w branży medycznej oraz w wielu innych gałęziach przemysłu.

Fortus 380/450mc

Drukarka pozwala w ciągu kilku godzin wydrukować dowolny model CAD i uzyskać wytrzymałe przyrządy, mocowania, wyspecjalizowane narzędzia oraz gotowe produkty. Skomplikowana geometria nie stanowi wyzwania dla drukarek Fortus 380mc i 450mc, które są przystosowane do pracy z siedmioma lub dziewięcioma termoplastami.

Fortus 900mc

Najpotężniejsze urządzenie pracujące w oparciu o technologię FDM zapewnia najszybsze wydruki, wyjątkową precyzję oraz możliwość drukowania bardzo dużych modeli. Drukarka 3D Fortus 900mc z komorą roboczą o wymiarach 914 x 610 x 914 mm pozwala drukować elementy z dwunastu termoplastów, co czyni ją najbardziej uniwersalnym urządzeniem wykorzystującym technologię FDM, które umożliwia drukowanie prototypów, narzędzi i gotowych części o różnych właściwościach.

Fortus 380mc Carbon Fiber Edition

Przemysłowe drukarki 3D przeznaczone do pracy z uniwersalnym materiałem ASA oraz z najmocniejszym filamentem FDM – termoplastem Nylon 12CF o wysokiej wytrzymałości mechanicznej, termicznej i chemicznej. Urządzenie Fortus 380mc Carbon Fiber Edition zapewnia bezkompromisową jakość i powtarzalność, czyli wszystko, czym powinna charakteryzować się wysokiej jakości drukarka przemysłowa 3D. Dzięki zastosowaniu dwóch materiałów – podstawowego ASA i najmocniejszego Nylonu 12CF – drukarka Stratasys jest produktem, który łączy w sobie najwyższą jakość z przystępną ceną.

 

 

Drukarki 3D Precision

Przemysłowe drukarki 3D z serii Precision to kolekcja trzech najwyższej jakości maszyn marki Stratasys wykorzystujących innowacyjną technologię PolyJet, która pozwala osiągnąć niezwykle precyzyjne wydruki. Maszyny Precision są powszechnie wykorzystywane w przemyśle, od branży medycznej i elektronicznej, aż po branżę motoryzacyjną i lotniczą.

Objet 350/500 Connex3

Drukarka 3D Connex3 pozwala na otrzymanie setek różnych kolorów w jednym wydruku oraz umożliwia drukowanie modeli o zróżnicowanej przezroczystości i twardości. Dzięki rewolucyjnemu urządzeniu Objet 350/500 Connex zmniejszysz koszty produkcji, drukując niezbędne narzędzia, a także stworzysz najwyższej jakości prototypy dla swoich klientów. Maszyna drukuje ze wszystkich materiałów, z wyłączeniem filamentów do stomatologii.

Objet 1000 Plus

Przemysłowe drukarki 3D Objet 1000 Plus zaliczamy do największych maszyn drukujących w technologii PolyJet. Idealne do budowania dużych i precyzyjnych modeli wykonanych z różnorodnych materiałów. Dzięki ogromnej komorze roboczej o wymiarach 1000 x 800 x 500 mm drukarka Objet 1000 Plus jest niezastąpiona w branży motoryzacyjnej i lotniczej, gdzie liczy się tworzenie precyzyjnych i estetycznych modeli w skali 1:1.

Stratasys J850

Seryjna drukarka 3D przeznaczona do drukowania modeli w pełnej gamie kolorów, niczym konwencjonalne urządzenie. Umożliwia drukowanie z sześciu materiałów modelowych równocześnie i dysponuje aż 360 tysiącami kolorów o różnych odcieniach i intensywności. Najnowsze urządzenie Stratasys J850 zostało wyposażone w zwiększoną dwukrotnie ilość dysz, dzięki czemu maszyna drukuje z jeszcze większą dokładnością i szybkością.

Kontakt Skontaktuj się z nami