preloder

Oferta Trade In na drukarki Stratasys!

zamknij okienko

Drukarki 3D

Profesjonalne systemy druku 3D
dla wymagających

Profesjonalny druk 3D w 3 technologiach

W Prosolutions zajmujemy się sprzedażą drukarek od ponad 17 lat. Przez ten czas zdobyte doświadczenie pozwoliło nam zostać ekspertami w dziedzinie wytwarzania addytywnego. Oferujemy naszym Klientom profesjonalne rozwiązania z najwyższej półki, ponieważ tylko takie drukarki są w stanie spełnić wysokie wymagania współczesnych zakładów produkcyjnych, biur R&D i projektowych oraz uczelni. W procesie produkcyjnym każda pomyłka to stracony czas i pieniądze, dlatego dbamy o to, aby nasza oferta składała się tylko z pewnych urządzeń najlepszych światowych marek.

Oferujemy systemy drukujące firm Stratasys, MakerBot (sygnowanych przez Stratasys tańszych urządzeń FDM) oraz Xact Metal.

Urządzenia te pracują w technologiach FDM, PolyJet oraz PBF a więc odpowiednio – wytłaczania termoplastów w stanie ciekłym, druku z żywic fotoutwardzalnych oraz spiekania laserem złoża proszku metalowego. Niezależnie więc czy zależy Wam na wyglądzie, funkcjonalności czy wytrzymałości, w naszej ofercie znajdują się urządzenia, które spełnią Wasze wymagania.

drukarki-3d_2

Kontakt Masz pytania? Skontaktuj się z nami!