preloder

Szybkie
Prototypowanie

Prototypowanie formy wytryskowej z użyciem druku 3D

Szybkie prototypowanie Testuj model na każdym etapie

Skróć czas projektowania i wprowadzenia produktu na rynek, popraw komunikację między działami w firmie, usprawnij przesył informacji i rozwiąż problemy powstałe między biurem projektowym, a działem inżynierskim. Szybkie prototypowanie formy wtryskowe pozwala testować Twój projekt na każdym etapie procesu wdrażania. Twórz prototypy 3d, wyprzedź konkurencję i zwiększ zysk dzięki drukarkom FDM i PolyJet.

PC

Redukuj koszty

Niezależnie jaki produkt wprowadzasz na rynek, bardzo rzadko uda Ci się przeprowadzić proces bez poprawek projektu. Wyniki testów, pomiary i oceny konsumentów są w takim wypadku bezcenną wartością. Drukuj prototypy 3d by zoptymalizować kształt i wykryć błędy na każdym etapie projektowania modelu. Dzięki temu masz pewność, że najszybciej jak to możliwe wprowadzasz produkt, który w momencie wejścia na rynek spełnia oczekiwania konsumentów i Twoje.

Im później wykryjesz błąd w projekcie, tym większe musisz ponieść straty zarówno finansowe jak i czasowe. Warto pamiętać o kosztach konieczności wprowadzania zmian do narzędzi i oszczędności materiału. Drukarki 3d Stratasys pozwalają drukować model w nocy, abyś rano mógł go wziąć w ręce, zbadać, ocenić i sprawdzić pod kątem ewentualnych błędów. Ustaw kilka wersji modelu i wybierz najlepszą. Profesjonalne drukarki 3d dadzą Ci pewność, że pozostawione przez Ciebie części wydrukują się na czas, bez konieczności ciągłej obecności operatora.

Przedstaw Swój pomysł nie tylko na papierze

Kiedy przedstawiasz Swoją wizję wiesz, że jeden dobry rysunek mówi o projekcie więcej niż tysiąc słów. Pomyśl, że tysiąc rysunków mówi mniej niż jeden rzeczywisty, istniejący model, którego można dotknąć, obrócić w dłoniach, zmierzyć. Przedstawiaj Swoje pomysły w najprecyzyjniejszy możliwy sposób !

Pamiętaj też, że dzięki drukowi 3D możesz szybko i we własnym zakresie stworzyć narzędzia, których będziesz używał w produkcji.

Prototypowanie formy wtryskowe

Jednym z zastosowań technologii PolyJet jest tworzenie prototypowych wyprasek do form wtryskowych. Formy wtryskowe mogą kosztować nawet kilkaset tysięcy złotych. Ewentualny błąd w ich konstrukcji może być bardzo kosztowny. Drukarki 3d Stratsys PolyJet pozwolą Ci zminimalizować koszt. Drukuj szybko prototypowe formy wtryskowe, dzięki którym stworzysz modele 3d Twojego produktu z materiału docelowego. Drukuj prototypy 3d i wykryj błędy, aby sprawnie zoptymalizować kształt formy zanim zamówisz docelową formę.

Kontakt Skontaktuj się z nami