preloder

Materiały do drukarek 3D
Stratasys

Właściwe filamenty dla Twoich wydruków

Materiały do drukarki 3d Największy wybór żywic i filamentów do druku 3D

W technologii 3D najważniejsza jest jakość, którą mogą zapewnić wyłącznie materiały eksploatacyjne do drukarek 3D pochodzące od najlepszych producentów. W Prosolutions stawiamy na produkty marki Stratasys – pioniera druku 3D, obecnego na rynku od ponad 30 lat. To właśnie dlatego oferowane przez nas filamenty do drukarki 3D wyróżniają się najwyższą jakością, nieosiągalną dla firm konkurencyjnych, które korzystają z materiałów inspirowanych produktami Stratasys. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze materiały eksploatacyjne do drukarek 3D wykorzystujące technologie FDM i PolyJet.

Najlepsze filamenty do drukarki 3D od Stratasys

W Prosolutions oferujemy całą paletę najlepszych materiałów do druku 3D firmy Stratasys. W jej skład wchodzą żywice oraz filamenty do drukarek 3D m.in. fotopolimery przezroczyste, imitujące gumę czy biokompatybilne oraz zaawansowane termoplasty używane w technologii FDM. Wydruki na systemach Stratasys to gwarancja najlepszej jakości. Od szybkich, ekonomicznych wydruków modeli koncepcyjnych przez niewiarygodnie realistyczne, funkcjonalne prototypy aż po produkcję. Materiały do drukarki 3d Stratasys dają Ci wręcz nieograniczone możliwości na każdym etapie tworzenia produktu.

Materiały do drukarki 3D szansą dla Twojego biznesu

Mamy najlepsze propozycje dla Twojego biznesu. Wszystkie filamenty do drukarek 3D dostępny w naszej ofercie są najwyższej jakości materiałem eksploatacyjnym wyprodukowanym przez firmę Stratasys. Chętnie pomożemy dobrać najlepsze materiały do drukarki 3D, które pozwolą Twojej firmie zwiększyć zyski i osiągnąć wydruki o zachwycającej precyzji. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej porady, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy.

Materiały do drukarek 3D PolyJet

Materiały do drukarek 3D PolyJet

Podstawowa oferta filamentów do drukarek 3D PolyJet obejmuje 20 fotopolimerów różniących się między sobą zastosowaniem, kolorem i właściwościami mechanicznymi. W dostępnej ofercie materiałów do drukarki 3D marki Stratasys przygotowaliśmy fotopolimery:

  • nieprzezroczyste i sztywne
  • imitujące gumę
  • przezroczyste
  • inżynierskie
  • medyczne

 

 

Materiały do drukarek 3D FDM

Oryginalne filamenty do drukarek 3D FDM od Stratasys

Oferujemy filamenty do drukarki 3D marki Stratasys przeznaczone do stosowania w technologii FDM :

  • standardowe,
  • inżynieryjne,
  • wysokowytrzymałe.

Termoplasty od Stratasys przeznaczone są do przemysłowego druku 3D, a niektóre materiały (np. ABS-M30i, PC-ISO, ULTEM 1010) wyróżniają się biokompatybilnością i sterylnością, dzięki czemu mogą być wykorzystywane w branży medycznej, farmaceutycznej i spożywczej.

Wśród dostępnych filamentów do drukarek 3D znajdują się materiały w wielu kolorach, które umożliwiają tworzenie niezwykle estetycznych prototypów (np. ASA).

Termoplasty wysokowytrzymałe od Stratasys są powszechnie wykorzystywane w branży lotniczej, motoryzacyjnej i militarnej (np. ULTEM 9085).

 

 

 

Kontakt Skontaktuj się z nami