preloder

Oferta Trade In na drukarki Stratasys!

zamknij okienko

Prosolutions
O firmie

Nasza misja

Prosolutions Pionierzy druku 3D w Polsce

Druk 3D to technologia przyszłości, coraz szerzej i częściej wykorzystywana w wielu dziedzinach życia – w różnych głęziach przemysłu, w medycynie, w nauce a także coraz częściej w naszych domach. Rozwijanie i popularyzacja tej technologii w Polsce to nasz cel, oraz przede wszystkim pasja. Nasza oferta opiera się na profesjonalnych systemach drukujących amerykańskiej firmy Stratasys – od niewielkich drukarek biurowych po duże maszyny produkcyjne, zapewniające jakość i powtarzalność seryjnej produkcji, drukujące materiłami stosowanymi na co dzień w przemyśle (np. PC, ABS, Nylon, Ultem).

Zobacz dlaczego największe firmy na świecie opierają swoją produkcję i projektowanie o drukarki Stratasys. Poznaj różnicę między niewielkimi drukarkami opartymi o RepRap a profesjonalnym urządzeniem.

Jesteśmy pionierami w druku 3D w Polsce – naszą specjalnością od ponad 10 lat są drukarki 3D. Warszawa i okolice to najbliższy nam obszar, a nasza siedziba to Park Naukowo-Technologiczny “Świerk” w Otwocku.

Oferujemy naszym klientom usługi druku 3D w technologiach FDM, PolyJet oraz PBF (metal) i sprzedajemy drukarki 3D firmy Stratasys, MakerBot i Xact Metal. W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie profesjonalne drukarki 3D pracujące w technologii FDM, PolyJet i PBF oraz potrzebne do pracy materiały i akcesoria.

Sprzęt dostępny w naszym asortymencie pozwala na najwyższej jakości drukowanie przestrzenne z optymalną dokładnością nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Drukarki 3D Stratasys to aktualnie jedne z najbardziej zaawansowanych urządzeń wybieranych przez światowe firmy, które w projektowaniu i produkcji wykorzystują rozwiązania 3D. Dzięki nam możesz poznać różnicę pomiędzy prostymi drukarkami opartymi o technologię RepRap, a profesjonalnym sprzętem najwyższej jakości.

Począwszy od sierpnia 2005 roku, przedsiębiorstwo IGA s.c. zostało autoryzowanym dystrybutorem drukarek Dimension amerykańskiej firmy Stratasys, Inc. Sytuacja ta uległa zmianie w marcu 2008, gdy PROSOLUTIONS Majewscy sp.j., jako wyłączny dystrybutor, przejęła sprzedaż i serwis wszystkich produktów FDM firmy Stratasys, Inc. w tym drukarek 3D uPrint, drukarek 3D Dimension oraz systemów produkcyjnych Fortus. Od grudnia 2012 roku do naszej oferty dołączyły urządzenia wykorzystujące nową technologię PolyJet. Od roku 2019 jesteśmy także dystrybutorem marki Xact Metal

PROSOLUTIONS sp.j. zajmuje się dystrybucją urządzeń do szybkiego prototypowania ( ang. rapid prototyping) firm Stratasys, MakerBot i Xact Metal, które budują modele fizyczne na bazie trójwymiarowej dokumentacji sporządzonej w dowolnym systemie CAD/CAM z zastosowaniem technologii modelowania ze stapianych warstw (FDM, ang. fused deposition modeling), technologii żywicznej PolyJet oraz spiekania laserem złoża z proszku metalowego (PBF).

Specjalistyczne szkolenia ukończone w siedzibie producenta umożliwiają naszej firmie zapewnienie wsparcia technicznego oraz udzielanie minimum rocznej gwarancji na sprzedawane produkty. Naszym Klientom oferujemy szkolenia w zakresie obsługi drukarek i urządzeń oraz szeroką ofertę materiłów eksploatacyjnych. Nieprzerwana ciągłość dostaw oraz dbłość producenta o ciągłe doskonalenie swoich produktów są gwarancją niezawodności i pełnej satysfakcji naszych Klientów.

Urządzeniuży już dziesiątki tysięcy firm i korporacji na cłym świecie. W Polsce korzystają z nich zarówno duże, średnie jak i małe przedsiębiorstwa oraz jednostki edukacyjne. Ty również możesz dołączyć do najlepszych.

Nasza firma specjalizuje się również w usługach szybkiego prototypowania i wytwarzania krótkich serii produkcyjnych na urządzeniach firmy Stratasys Inc. Wykonujemy modele przestrzenne z tworzyw sztucznych w technologii FDM oraz w technologii PolyJet. W naszej ofercie znajdą także Państwo tworzenie dokumentacji 3D.

Kontakt Skontaktuj się z nami

Nasze drukarki 3D